Hızlı Arama
Kategori
İl
İlçe
Mahalle
Fiyat Aralığı
M2 Aralığı
Oda Sayısı
Anahtar Kelime
Bizden Haberler
KONUT ALMANIN ZAMANI... Son dönemde sektörümüzle ilgili gündemi en çok meşgul... Devam » EMLAK ALIRKEN DİKKAT... Binanın yaşı dairenin arsa payı ve metrekaresi Binanın... Devam »
EV SAHİPLERİ DE ... Konuya önce global bir bakış getireceğiz. İkinci yazıda... Devam » MORTGAGE NEDİR ? Her ne kadar İpotekli Konut Kredisi sistemine benzese de... Devam »
GAYRİMENKUL YATIRIMI... Gayrimenkul & Danışmanlık hizmeti verirken ,... Devam » EMLAK YATIRIMCISININ... Satılık konut fiyatları gayrimenkulde 5 büyükşehirde son... Devam »

Toplam 8 kayıt bulundu. Görüntülenen : 1 - 6
1 2    
Emlak Yaşam Haberleri
iki design group,... iki design group, gayrimenkul sektörünün oscarları... Devam » Yapı Merkezi’nden 3... 50 yılı aşkın süredir sektörde yer alan Yapı Merkezi... Devam »
NG Residenceta 4 bin... Basın Ekspres Yolu’nda yükselen NG Residence,... Devam » Eylülde 140 bin 298... Geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde... Devam »
Nef Çamlıtepe 2 günde... Nef Çamlıtepe projesi, 2 günde 474 konut satışıyla yeni... Devam » Molozlar geri dönüşüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İZBETON tarafından... Devam »
Lojmanları satın alma... Maliye Bakanı Naci Ağbal, yasa tasarısında kamu... Devam » Türk iş insanlarına... Pakistan Başbakanı Abbasi, tüketim ürünleri, altyapı,... Devam »
Tüm konutlar deprem... Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Türkiyede 2000-2017... Devam » Babacan Palace ve... Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden konut... Devam »