Hakkımızda

BİZE DAİRTürkiye’nin önümüzdeki yıllarının Gayrimenkul yılları olacağını ve bu alanda ileriyi görebilmenin altın fırsatlar yaratacağını bilen bir ekip olmanın sinerjisi ile 2005 yılından itibaren gayrimenkul danışmanlık ve pazarlama sektöründe çalışmaya başlayan ekibimiz, 2008 yılından itibaren World Of Kemer Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık şirketi olarak kurumsal bir kimlikle ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışı ile faaliyetine yeni ve modern bir ofis, deneyimli kadrosu ile devam etmektedir.

World Of Kemer ekibi teknolojiden faydalanarak Türkiye standartlarının üstünde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Profesyonellik anlayışımız; müşterilerimizin arzuladığı ilgi ve kaliteyi ön planda tutmak, müşterilerimizi sadece satış sürecinde tanımak değil ; iyi bir hizmet aldığına inanan müşterimizin de ileride başka hizmetler için bizi tercih edeceğine inandığımız için onun da ekibin bir parçası olduğunu her an hatırlamak ve ona da bunu hissettirmektir.Hepimizin bildiği gibi günümüzde en iyi yatırım aracı gayrimenkuldür. Yatırımınızda doğru kararı vermek için iyi ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti almak fayda sağlar.World Of Kemer Deneyimli, bilgili, her biri konusunda uzman güçlü kadrosuyla, Profesyonelce gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Konut, işyeri ve arsalarınız, satılık veya kiralık olarak, yetki verildiği takdirde, değerinde kısa sürede sonuçlandırılır. Özel projeler için, özel çalışma programı ve ekip hazırlanmaktadır. Ekspertiz hizmetimiz, bu bölgenin uzmanlarınca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu doğrultuda güvenli bir danışmanlık hizmeti veren iş yerimizi ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz. Yılların birikimiyle oluşan geniş müşteri ve gayrimenkul portföyümüzle, sizlere vermiş olduğumuz hizmete bütün hızımızla devam edeceğiz.

Kurumsal ve profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren World Of Kemer’de dürüstlük öncelikli ilkemizdir.Saygılarımızla,NÜKHET & ATILAY TOPEL